МЕБЕЛНА ДРЪЖКА НИКЕЛ 96 ММ СЕРЖАНИ 234
Код: 461848
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЪЛЖИНА : 112.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : НИКЕЛ
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| МОДЕЛ | 234 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЪЛЖИНА | 112.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛ |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.030 kg |
| EAN | 3800150023426 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














