МЕБЕЛНА ДРЪЖКА НИКЕЛ 64 ММ СЕРЖАНИ 204
Код: 461834
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЪЛЖИНА : 87.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 64 мм
- ЦВЯТ : НИКЕЛ
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| МОДЕЛ | 204 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЪЛЖИНА | 87.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 64 мм |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛ |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.030 kg |
| EAN | 3800150020425 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














