МЕБЕЛНА ДРЪЖКА КАНТ ЗА ПЛЪЗГАЩИ ВРАТИ X-IT AL D2
Код: 460170
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 18.00 мм
- ВИСОЧИНА : 22.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 2600 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | AL D2 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 18.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | алуминий |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 2600 мм |
| ПОКРИТИЕ | АЛУМИНИЙ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.580 kg |
| EAN | 3800157702287 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











