МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ ПОЛИРАН 160 ММ HAEFELE
Код: 461227
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 12.00 мм
- ВИСОЧИНА : 35.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 160 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ ПОЛИРАН
Доставка:
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 12.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 35.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 160 мм |
| ЦВЯТ | ХРОМ ПОЛИРАН |
| EAN | 4000934536763 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














