МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ X-IT 6045
Код: 459985
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 28.20 мм
- ВИСОЧИНА : 24.50 мм
- ДЪЛЖИНА : 28.20 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 6045 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 28.20 мм |
| ВИСОЧИНА | 24.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 28.20 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.020 kg |
| EAN | 3800157700429 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















