МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ X-IT 5054
Код: 459952
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 27.50 мм
- ВИСОЧИНА : 18.50 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 5054 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 27.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 18.50 мм |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.021 kg |
| EAN | 3800157700092 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















