МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 192 ММ HAEFELE
Код: 461217
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 9.00 мм
- ВИСОЧИНА : 28.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 201.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 192 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 9.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 28.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 201.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 192 мм |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| EAN | 4015643434590 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













