МЕБЕЛНА ДРЪЖКА БАКЪР X-IT 9066
Код: 459990
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 22.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 25.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 9066 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | БАКЪР |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.022 kg |
| EAN | 3800157700474 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












