ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ЛУНА 40
Код: 142293
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 40.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 54.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 34.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.37 €
/
12.46лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛУНА 40 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 34.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ТИП ОТВАРЯНЕ | ДЯСНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042742 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























