ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD САРА
Код: 460742





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 65.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 50.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 43.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от8.68 €
/
16.98лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.99€
/
10х44.96лв.
Цена: 306.50 €229.87 € / 449.59 лв.
Спести: 25 %
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | САРА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 43.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143614440 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
344.84 € / 674.45 лв. 
Български 




























