ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD ЛИСАБОН
Код: 222552



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : СИВ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 70.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 35.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от10.58 €
/
20.69лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.00€
/
10х54.76лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | ЛИСАБОН |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 70.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 35.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143610244 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























