ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD ЛЕО
Код: 470109





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 55.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 52.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.80 €
/
13.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.00€
/
10х35.20лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | ЛЕО |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 52.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143612828 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
309.98 € / 606.27 лв. 
Български 




























