ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ТИНА ВИСОТА
Код: 224692
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 50.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 56.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 38.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Купи на изплащане
от7.73 €
/
15.12лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.45€
/
10х40.00лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 56.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 38.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ТИП ОТВАРЯНЕ | ДЯСНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224043138 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































