ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC СИНАЯ
Код: 499117
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 85.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 62.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 49.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от14.87 €
/
29.08лв.
Лихва, такси и ГПР

10х39.35€
/
10х76.96лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | СИНАЯ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 85.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 62.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 49.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 6988354237263 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
557.10 € / 1089.59 лв. 
Български 























