ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC КАРОЛАН
Код: 139639
Кратко описание
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 120.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 56.50 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 46.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | КАРОЛАН |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 120.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 56.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354242236 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
696.37 € / 1361.98 лв. 
Български 


























