ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК IDEALSTANDARD EUROVIT
Код: 224032
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 61.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 55.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от9.75 €
/
19.07лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.82€
/
10х50.50лв.
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ | EUROVIT |
| МАТЕРИАЛ | MDF |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 61.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.00 см |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























