ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD КОЛОРИТ
Код: 229126



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 70.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 18.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.78 €
/
11.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.29€
/
10х29.90лв.
Цена: 235.19 €152.87 € / 298.99 лв.
Спести: 35 %
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | КОЛОРИТ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 18.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143610107 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























