ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО INTER CERAMIC МАЛАКА
Код: 234442



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 50.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 13.00 см
- ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | МАЛАКА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 13.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354272974 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























