ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО INTER CERAMIC ИЛИНА
Код: 116023
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 45.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 55.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 12.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ИЛИНА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 45.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 12.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| EAN | 6988354238895 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























