ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО INTER CERAMIC 7046UP/7013
Код: 128465
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 70.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 13.50 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от4.64 €
/
9.08лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 7046UP/7013 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 13.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354215117 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
296.50 € / 579.90 лв. 
Български 



























