КОЛОНА ЗА БАНЯ INTER CERAMIC КАЙРА
Код: 114222
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | КАЙРА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 162.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| EAN | 6988354237928 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
417.00 € / 815.58 лв. 
Български 
































