ВОДАЧ ЗА ЧЕКМЕДЖЕ 2 БР. С ПЪЛНО ИЗТЕГЛЯНЕ X-IT
Код: 460155
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЗЪМ ЗА ЧЕКМЕДЖЕТА
- ДЕБЕЛИНА : 12.00 мм
- ШИРИНА : 45.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 45.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| ТИП | МЕХАНИЗЪМ ЗА ЧЕКМЕДЖЕТА |
| ДЕБЕЛИНА | 12.00 мм |
| ШИРИНА | 45.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | стомана |
| ПОКРИТИЕ | ЦИНК |
| ЦВЯТ | ЦИНК |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.150 kg |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 45.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДО 45 КГ. |
| EAN | 3800157702133 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















