РОЛКОВИ ВОДАЧИ ЗА ЧЕКМЕДЖЕ 2 БР. X-IT
Код: 460150
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЗЪМ ЗА ЧЕКМЕДЖЕТА
- ШИРИНА : 13.80 мм
- ВИСОЧИНА : 35.60 мм
- ДЪЛЖИНА : 500.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 25.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| ТИП | МЕХАНИЗЪМ ЗА ЧЕКМЕДЖЕТА |
| ШИРИНА | 13.80 мм |
| ВИСОЧИНА | 35.60 мм |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.524 kg |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 25.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДО 25 КГ. |
| EAN | 3800157702089 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












