ПЛАСТМАСОВИ ЪГЛИ 8 БРОЯ HAEFELE
Код: 461413
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗА СНАЖДАНЕ
- ШИРИНА : 44.00 мм
- ВИСОЧИНА : 21.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 21.00 мм
Доставка:
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ЗА СНАЖДАНЕ |
| ШИРИНА | 44.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 21.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 21.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 4000934204389 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












