МЕХАНИЗЪМ ПОВДИГАЩ ЗА ЛЕГЛО ЗА ПРУЖИНА 2 БР. X-IT
Код: 460191


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРУГ ОБКОВ
- ШИРИНА : 34.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 335.00 мм
Доставка:
Цена: 11.75 €5.87 € / 11.48 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| ТИП | ДРУГ ОБКОВ |
| ШИРИНА | 34.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 335.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | метал |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.424 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРУЖИНАТА СЕ ПРОДАВА ОТДЕЛНО |
| EAN | 3800157702508 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















