КАПАЧКА ЗА БЮРО X-IT
Код: 460098
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРУГ ОБКОВ
- ШИРИНА : 60.00 мм
- ВИСОЧИНА : 22.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| ТИП | ДРУГ ОБКОВ |
| ШИРИНА | 60.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ПОКРИТИЕ | БЕЖАВА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.016 kg |
| EAN | 3800157701556 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















