КАПАЧКА ЗА БЮРО 60 ММ HAEFELE
Код: 461437
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРУГ ОБКОВ
- ШИРИНА : 60.00 мм
- ВИСОЧИНА : 22.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРУГ ОБКОВ |
| ШИРИНА | 60.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | СИВ |
| EAN | 4000934614263 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












