БРАВА МЕБЕЛНА ЗА ПОЩЕНСКА КУТИЯ X-IT 101
Код: 460094
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МЕБЕЛНА БРАВА
- ШИРИНА : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 22.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 101 |
| ТИП | МЕБЕЛНА БРАВА |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | алуминий |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.070 kg |
| ДИАМЕТЪР MM | 22.00 мм |
| EAN | 3800157701518 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












