АМОРТИСЬОР ЗА МЕХАНИЗЪМ ЗА ЛЕГЛО 1200N X-IT
Код: 460196
В наличност
Кратко описание
- ТИП : АМОРТИСЬОР
- ШИРИНА : 21.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 365.00 мм
- СИЛА : 1200 N
Доставка:
| Марка | X-IT |
| ТИП | АМОРТИСЬОР |
| ШИРИНА | 21.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 365.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.244 kg |
| СИЛА | 1200 N |
| EAN | 3800157702553 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















