ТОП МАТРАК TED BED МЕЧТА 160X200 СМ.
Код: 456248
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 5.00 см
Доставка:
| Марка | TED BED |
| МОДЕЛ | МЕЧТА 160X200 СМ. |
| ТИП | ТОП МАТРАК |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОП МАТРАК ОТ ПЯНА |
| EAN | 3800140102995 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













