ТОП МАТРАК PARADISE ALOE FRESH 90X200 СМ.
Код: 237897
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПРОФИЛИРАНА ЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 5.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | ALOE FRESH 90X200 СМ. |
| ТИП | ТОП МАТРАК |
| МАТЕРИАЛ | ПРОФИЛИРАНА ЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТЕКСТИЛ ОБОГАТЕН С АЛОЕ ВЕРА |
| EAN | 3800154727665 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













