ЕДНОЛИЦЕВ МАТРАК СИМЕОНОВ 82X190 СМ.
Код: 479782



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 82.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 23.00 см
Доставка:
Цена: 55.99 €47.59 € / 93.08 лв.
Спести: 15 %
| Марка | СИМЕОНОВ |
| МОДЕЛ | 82X190 СМ. |
| ТИП | ЕДНОЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 82.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 23.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗЛИКА ВЪВ ВИСОЧИНАТА +/- 3СМ |
| EAN | 3800300182195 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











