ДВУЛИЦЕВ МАТРАК RELAXICO BONNEL MEMORY MAX 160X200 СМ.
Код: 144487
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 25.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от14.47 €
/
28.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х38.30€
/
10х74.91лв.
| Марка | RELAXICO |
| МОДЕЛ | BONNEL MEMORY MAX 160X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 25.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5949195019174 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















