ДВУЛИЦЕВ МАТРАК PARADISE SMART 90X200 СМ.
Код: 238147
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 18.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | SMART 90X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 18.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВИСОКОКАЧЕСТВЕН ТЕКСТИЛ |
| EAN | 3800154743382 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













