ДВУЛИЦЕВ МАТРАК PARADISE DIPLOMAT 160X200 СМ.
Код: 237896
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : МУЛТИПОКЕТ ПРУЖИНИ С ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 22.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | DIPLOMAT 160X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | МУЛТИПОКЕТ ПРУЖИНИ С ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 22.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВИСОКОКАЧЕСТВЕН ТЕКСТИЛ |
| EAN | 3800154743641 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













