ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX ERGONOMICO PLUS 160X200 СМ.
Код: 499090
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 160.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 19.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от10.99 €
/
21.49лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.10€
/
10х56.91лв.
| Марка | MAGNIFLEX |
| МОДЕЛ | ERGONOMICO PLUS 160X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 160.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 19.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЛОЙ ОТ МЕКИ ВЛАКНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800917071509 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













