ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX ERGONOMICO PLUS 144Х190 СМ.
Код: 499087
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 144.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 19.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAGNIFLEX |
| МОДЕЛ | ERGONOMICO PLUS 144Х190 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 144.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 19.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЛОЙ ОТ МЕКИ ВЛАКНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800917080600 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













