ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP SILVER BLACK 90X200 СМ.
Код: 229020
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 18.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.61 €
/
9.02лв.
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | SILVER BLACK 90X200 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 18.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800917074166 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














