ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP MEMO CARE 82X190 СМ.
Код: 493431


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДВУЛИЦЕВ
- МАТЕРИАЛ : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ШИРИНА : 82.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 20.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | MEMO CARE 82X190 СМ. |
| ТИП | ДВУЛИЦЕВ |
| МАТЕРИАЛ | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 82.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 20.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 192 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СМ. СЛОЙ МЕМОРИ ПЯНА |
| EAN | 3800917068011 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














