ХОЛНА МАСА С КАМЪК СЕТ 2БР. СИВ
Код: 242093







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ+КЕРАМИКА
- ДЪЛЖИНА : 800.00 мм
- ШИРИНА : 800.00 мм
- ВИСОЧИНА : 410.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.47 €
/
8.74лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.84€
/
10х23.16лв.
Цена: 148.00 €118.40 € / 231.57 лв.
Спести: 20 %
| МОДЕЛ | СЕТ 2БР. СИВ |
| ФОРМА | КРЪГЛА |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | СИВ МРАМОР |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 800.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 410.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Р-РИ МАЛКА МАСА:60/60/37 СМ |
| EAN | 4038537078960 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















