ЛУНА ОТКРИТ МОНТАЖ GU10 ЧЕРНА КВАРДРАТ OPTONICA
Код: 134602
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 8.00 см |
| ВИСОЧИНА | 12.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 0.085 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800156620049 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











