LED ЛУНА ЗА ВГРАЖДАНЕ 2W 4000K 150LM IP44 БЯЛА VIVALUX OLI
Код: 241392
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : OLI
- МОЩНОСТ W : 2.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 150 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | OLI |
| МОЩНОСТ W | 2.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 150 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ШИРИНА | 6.50 см |
| ВИСОЧИНА | 1.40 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3800234853710 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














