LED ЛУНА COB 10W CCT КРЪГЛА ЧЕРНА OPTONICA BRIDGELUX
Код: 247246
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BRIDGELUX
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1000 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОДЕЛ | BRIDGELUX |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1000 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ШИРИНА | 8.40 см |
| ВИСОЧИНА | 4.30 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЖИВОТ 25 000 ЧАСА |
| EAN | 3801057120317 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















