LED ЛУНА 5W 3000K-4000K-6400K IP54 КРЪГ ЗА ВГРАЖДАНЕ VIVALUX VERA
Код: 224380
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : VERA
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 400 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | VERA |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 400 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ШИРИНА | 9.50 см |
| ВИСОЧИНА | 2.60 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МОНТАЖЕН ОТВОР Ф8СМ,3000-6400K |
| EAN | 3800234851938 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















