LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО T5 9W 6000K 60CM С КЛЮЧ ЧЕРНО D-IL
Код: 225611
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- МОЩНОСТ W : 9.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 675 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
Доставка:
| Марка | D-IL |
| ТИП | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 675 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800232863452 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













