LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 8W 4000K 57CM С КЛЮЧ И КАБЕЛ С ЩЕПСЕЛ VITO LEDLINE-P
Код: 148947
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LEDLINE-P
- ТИП : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 816 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LEDLINE-P |
| ТИП | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 816 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА | 5.60 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 6972538045591 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















