LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 4W 6000K 31CM С КЛЮЧ И КАБЕЛ С ЩЕПСЕЛ VITO LEDLINE-P
Код: 148946
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LEDLINE-P
- ТИП : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- МОЩНОСТ W : 4.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 416 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- ДЪЛЖИНА : 31.10 см
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LEDLINE-P |
| ТИП | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| МОЩНОСТ W | 4.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 416 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ДЪЛЖИНА | 31.10 см |
| ВИСОЧИНА | 5.60 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1M КАБЕЛ С ЩЕПСЕЛ,НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 6972538045584 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















