ЛЯТНА ГУМА N'BLUE HD H NEXEN .205/55 R16 91V
Код: 474599
В наличност
Кратко описание
- ШИРОЧИНА НА ГУМАТА : 205.00 мм
- ОТНОШЕНИЕ : 55
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 16.00 "
Доставка:
| Марка | NEXEN |
| МОДЕЛ | .205/55 R16 91V |
| ШИРОЧИНА НА ГУМАТА | 205.00 мм |
| ОТНОШЕНИЕ | 55 |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 16.00 " |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| СЦЕПЛЕНИЕ НА МОКРА НАСТИЛКА | C |
| ВЪНШЕН ШУМ | 72-3 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ГУМАТА СЕ ПРОДАВА БЕЗ ДЖАНТА |
| EAN | 4745990 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















