ЕДИНИЧНО ЛЕГЛО IRIM CITY 2006 ЗА МАТРАК 90Х200 СМ.
Код: 485481
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 2045.00 мм
- ШИРИНА : 945.00 мм
- ВИСОЧИНА : 710.00 мм
Доставка:
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | CITY 2006 ЗА МАТРАК 90Х200 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ СОНОМА ТЪМНА |
| ДЪЛЖИНА | 2045.00 мм |
| ШИРИНА | 945.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 710.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА МАТРАК 90Х200 СМ |
| EAN | 3800940172402 |

Български 













