LED ПАНЕЛ КВАДРАТ СТЪКЛО 18W 4200K IP44 200MM ULTRALUX
Код: 498855
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1300 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4200 К
Доставка:
| Марка | ULTRALUX |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1300 LM |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 20.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4200 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3800232782784 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















